• Gaminamos įvairios metalo konstrukcijos

  • Suvirinimas TIG / MAG / MIG

  • Tekinimo darbai

  • Aliuminio virinimas

  • Juodojo plieno virinimas

  • Nerūdijančio plieno virinimas

    UAB “Pramasta” jau ne pirmus metus užsiima nestandartinių metalo gaminių gamybą, tekinimo darbais. Gaminamos įvairios konstrukcijos, įrengimai, atliekami metalo apdirbimo darbai pagal individualius klientų pageidavimus. Kvalifikuoti suvirintojai su ilgamete patirtimi atlieka visus suvirinimo darbus. Ieškome užsakovu ilgalaikiam bendradarbiavimui.

 

VYKDYTI PROJEKTAI:   

 

TIG VIRINIMAS:   

 

NAUDOJAMA ĮRANGA:

TEKINIMO DARBAI:

 

SKARDOS GAMINIAI STATYBOMS:

   

                                                                    

  

 

 

      UAB "Pramasta" gamina įvairius skardos lankstinius: Palanges, vėjalentes, kraigus, parapetus ir kt. Galime pagaminti iš savo arba kliento skardos. Įvairių spalvų dažytos skardos (dengtos poliesteriu) arba cinkuotos skardos pasirinkimas.

 

View the embedded image gallery online at:
http://pramasta.lt/pradzia/2-uncategorised#sigFreeId005c76e66d

 

UAB “Pramasta” jau ne pirmus metus užsiima nestandartinių metalo gaminių gamybą. Gaminamos įvairios konstrukcijos, įrengimai, atliekami metalo apdirbimo darbai pagal individualius klientų pageidavimus. Kvalifikuoti suvirintojai su ilgamete patirtimi atlieka visus suvirinimo darbus. Ieškome užsakovu ilgalaikiam bendradarbiavimui.

 

 

Suvirinimas

 

Suvirinimas

 Atliekame įvairaus sudėtingumo darbus susijusius su santechnikos darbais, derinant prieinama klientui kainą su aukšta kokybė. Katilų pajungimas ir paleidimas, grindinis šildymas, vandentiekis, kanalizacija, santechnikos prietaisų montavimas, radiatorių keitimas. Mes jums siūlome ilgalaikę patirtį, garantiją, nuolaidas medžiagoms.  Taip pat "Pramasta" užsiima mažmenine santechnikos prekių prekyba, taigi pasirūpinsime ir pristatysime visas reikalingas medžiagas.

Vandentiekis

View the embedded image gallery online at:
http://pramasta.lt/pradzia/2-uncategorised#sigFreeIda0295f24bf


Kanalizacija

View the embedded image gallery online at:
http://pramasta.lt/pradzia/2-uncategorised#sigFreeIde5f4db8cb9


Šildymas

View the embedded image gallery online at:
http://pramasta.lt/pradzia/2-uncategorised#sigFreeId2655685d39